Timeshop, küresel varlık katma değerini güçlendirmek için “Sipariş kaydırma madenciliği” projesini duyuruyor

Aralık 2021’de Timeshop 22 milyon dolarlık bir finansmanı başarıyla tamamladı, 280 milyon ABD doları değerinde ki platformun kullanıcı sayısı hızla büyüyerek 2,5 milyon bandını aştı. Grubun iş alanı tüm dünyayı kapsıyor ve bu stratejik konumlandırmaya göre tamamen yeni bir “Sipariş kaydırma madenciliği” planını başlattı.

Sipariş kaydırma madenciliği nedir?

Timeshop, ademi merkeziyetçi blokchain teknolojisini birleştiriyor. Dağıtılan hesap defterleri ve akıllı sözleşmeler gibi özelliklerle yeni bir finansal topluluk oluşturuyor. Başka bir deyişle, “Sipariş kaydırma madenciliği” moduyla, kullanıcıların madencilik makineleri satın almasına ve Timeshop’ta madencilik sahaları kurmasına gerek yoktur. Yalnızca siparişleri kaydırma görevlerini tamamlamaları gerekir, bu şekilde sipariş komisyonları ve paltform ek gelirlerinin karşılığı olarak resmi token olan TPC elde edebilirler.

En son yapılan piyasaya sürme planına göre, TPC’nin toplam piyasaya sürülme miktarı 3 milyar olup, toplam tutar sabittir ve hiçbir zaman bunun fazlası piyasaya sürülmeyecektir. Bunun %20’si geliştirme vakfına, %20’sine geliştirme ve operasyon ekibine aittir, kalan %60 token ise platform madencilik ödülleri için kullanılır.

Sipariş kaydırma madenciliğinden elde edilen TPC gelirinin değeri nedir?

“Sipariş kaydırma madencilik” inin kullanımı kolaydır ve işlemler daha güvenlidir. Elde edilen TPC sadece ABD doları ile değiştirilmez, aynı zamanda blokchain ağına da kaydedilebilir. Bu sayede servet büyümesinin potansiyel değerini büyük ölçüde artar. Aynı zamanda, platform ilgili bir imha mekanizması kurar ve her gün TPC payının %1’ini otomatik olarak bakiyeye serbest bırakılır, kullanıcıların sahip olduğu varlıkların toplam geliri istikrarlı bir şekilde artar.

Timeshop’un “Sipariş kaydırma madencilik”işlevi birkaç gün önce çevrimiçi listelendi. TPC, 30 Nisan 2022’den önce ana borsalarda yaklaşık 1TPC=1USD başlangıç ​​değeriyle listelenecek ve listelenmeden sonra değerinin 10 kat artacağı tahmin ediliyor. Sonsuz bir potansiyel dijital varlık değeri ekolojisi oluşturacak olan TPC , küresel varlık katma değerinide güçlendirecek!

Görüntülemek için bağlantıya tıklayın: https://timeshop.net