Timeshop 2022 yılının ilk çeyrek küresel konferans teması ilanı

6 Ocak’ta Timeshop genel merkezi bir yeni yıl planı strateji yazısı yayınladı, yaklaşan Grubun ilk çeyrek uluslararası konferansının düzenlenmesine odaklanıldı. Konferans resmi olarak 31 Mart’ta saat 9:00’da başlayacak. Timeshop Grubun öncülüğünde, büyük kanal tüccarlarının birleşimi ve ortak katılımıyla gerçekleşecek. Bu konferans Asya ve Avrupa’da dijital pazarlama alanındaki lider konumunu pekiştirmede kilit rol oynamaktadır.

Konferans, “dijital e-ticaretin derinleştirilmesi”, “Ademî merkeziyetçi sipariş kaydırma madenciliği” ve “bilgi işlem gücü + TPC uygulama değeri” olmak üzere üç ana konferans teması üzerine odaklanacak ve herkesin platformun gelecekteki gelişim yolunu daha iyi anlamasına yardımcı olacak.

1. “Dijital E-ticaretn Derinleştirilmesi”

Bulut bilişim, büyük veri, yapay zeka ve nesne ağı tarafından temsil edilen gelişmekte olan teknoloji entegrasyonu, e-ticaret sipariş kaydırma sektörünün gelişiminin temel yasalarına bağlı kalarak nasıl hızlandırılması, gelişmekte olan dijital teknolojilerin desteği altında istikrarlı ve sağlıklı bir gelişmeyle Timeshop e-ticaret sipariş kaydırma pazarlamasına yeni bir ivme katılması.

2. “Ademî merkeziyetçi sipariş kaydırma madenciliği”

Ademî merkeziyetçi Finans (DeFi), blokchaine dayalı bir finansal altyapıdır, değişmez ve yüksek düzeyde çalışabilir finansal sistemler oluşturabilir. Geleneksel e-ticaret pazarlama platformları, DeFi yapısı altında merkezi olmayan “sipariş kaydırma madenciliği” nasıl daha açık ve şeffaf hale getirir ve TPC’nin yüksek likiditeye ulaşması nasıl sağlanır? Bu süreçte ne gibi üstesinden gelinmesi gereken zorluklarla karşılaşılabilinir?

3.”Bilgi işlem gücü + TPC uygulama değeri”

“Sipariş kaydırma madenciliği” işlevi, Timeshop’un yalnızca aşamalı bir başlangıcıdır. Bunu takiben platformu, TPC etrafında sürekli ekolojik yapısı nasıl gerçekleştirilir? Bilgi işlem gücüne dayalı olarak, daha fazla topluluk ekolojik değeri yaratmak için ödeme, işlem, spor, yaşam ve eğlence vb. dahil olmak üzere daha fazla uygulama senaryosu nasıl entegre edilir?

Küresel yükselen dijital pazarlama alanında son derece etkili, büyük ölçekli bir konferans olan “Timeshop Sezonsal Uluslararası Konferansı”, ilk kez Ocak 2021’de Türkiye’de gerçekleştirilecek. Geçmişte başarıyla gerçekleştirilen sezonsal dört uluslararası konferansta, dünyanın her yerinden 1.500’den fazla katılımcı, 1.2 milyondan fazla çevrimiçi izleyici ile konferans alanında bir araya geldi.

Yetkili Sorumlu kişi olan Değirmenci, “Kaynak entegrasyonu ve çok taraflı iş birliğinin önemli bir parçası olacak olan 2022 Uluslararası Sezonsal Konferansını çok önemsiyoruz ifadesinde bulundu. Timeshop, “Yaratıcılık ve katkıda bulunma” iş felsefesini tatbik ederek, iki tarafın kanal ortakları arasındaki ortaklığı güçlendirmek, daha iyi e-ticaret pazarlama hizmetleri sağlamak ve kullanıcılar için daha güvenli bir blokchain servet paylaşım platformu oluşturmak için çeşitli kanal tüccarlarıyla birlikte iş birliği yapacaktır.

Görüntülemek için bağlantıya tıklayın: https://timeshop.net