Aydın’da iş insanı Irmak ile Bankacı Üstek görkemli düğünle evlendi

Aydın’da iş insanı Irmak ile Bankacı Üstek görkemli düğünle evlendi

Aydın’da iş insanı Irmak ile Bankacı Üstek görkemli düğünle evlendi

4 Mart 2023, Cumartesi 17:49

Aydın’da farklı alanlarda faaliyet gösteren Siraç Irmak ile banka personeli Canan Üstek, düzenlenen görkemli düğünle yaşamlarını birleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini yapan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, damat Siraç Irmak’a mutluluğun formülünü verdi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Aydın’da hizmet veren iş insanlarından Tahir ve Sara Irmak çiftinin oğulları Siraç Irmak ile Manisa Akhisarlı Birgül ve Basri Üstek çiftinin kızları Canan Üstek için 2 ayrı düğün organize edildi. İlk olarak Akhisar’da düzenlenen kına gecesi sonrasında, hafta sonu Efeler’de hizmet veren bir düğün salonunda balo gecesi tertiplendi.

Canan ve Siraç çiftinin ilk dansı ile başlayan balo gecesi, nikah merasimi ile devam etti. Nikah Memuru Tahir Altindiş çiftin nikah akdini gerçekleştirirken, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay da çiftin nikah şahitliğini yaptı. Başkan Atay, her iki ailenin mutlu gününde yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ederek, “Mutluluğun bir formülü var mı? Derseniz, var. Siraç, Canan ne derse ‘Evet’ dersen, ömür boyu mutlu olursun. Nikah cüzdanını gelin hanıma teslim ediyorum, mutluluğunuz daim olsun ve ömür boyu mutlu olun. Ayrıca, bu Cumhuriyete bağlı evlatlar yetiştirmenizi istiyoruz sizlerden” diye konuştu.

Nikah merasiminin ardından Canan ve Siraç çifti ile davetliler gece boyunca müzik eşliğinde eğlendi. Düğün törenine, Çine Kaymakamı Turan Erdoğan, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi, iş insanları ile Irmak ve Üstek ailelerinin yakınlarından oluşan çok sayıda davetli katıldı. (HAZEL BAYIK)